Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Forum Cinemas alustab teist otseülekannete hooaega London National Theatre’i lavalt

28.09.2010 15:11

Alates oktoobrist on Tallinnas kinos Coca-Cola Plaza, Tartus kinos Ekraan ja Narvas kinos Astri taas võimalik osa saada Euroopa ühe tippteatri parimatest lavastustest, mil teist hooaega alustab HD pildis edastatav NT Live’i etenduste sari. Eesti teatrilembese publikuni jõuab sedakorda maineka Londoni teatri lavalaudadelt kuus otseülekannet. Algava hooaja kavast leiab nii draamaklassikat, uut algupärandit kui ka viimase aja ühe populaarseima muusikali. Pileteid London National Theatre’i otseülekannetele on võimalik osta alates tänasest kõigist Forum Cinemas kinode kassadest ja kinode kodulehelt internetis.

Algaval NT Live’i hooajal saab kinosaalis HD-pildikvaliteediga otsepildis nautida nii draamaklassikat (Shakespeare’i „Hamlet“ ja „Kuningas Lear“, Tšehhovi „Kirsiaed“) kui ka afro-muusika legendi Fela Anikulapo-Kuti ekstravagantset ja revolutsioonilist maailma käsitlevat Broadway menumuusikali. Lisaks leiab repertuaarist kriitikutelt tunnustust leidnud ja hulgaliselt teatriauhindu võitnud lavastusi: „A Disappearing Number“ ning legendaarse briti lavastaja ning Oscari-võitja Danny Boyle’i („Rentslimiljonär“, „Trainspotting“) lavastatud „Frankensteini“.

London National Thetre’i Live hooaeg algab 14. oktoobril rahvusvaheliselt tunnustatud Londonis tegutseva teatrikompanii Complicite mitmeid teatriauhindu võitnud lavastusega „A Disappearing Number“, kus on tegemist meditatsiooniga armastuse ja matemaatika ja eksiilis elamise valu teemadel ning seda ajastul, mil me tunneme, et võime kuuluda ükskõik kuhu ning saada kõike, mida ainult soovime.

14. oktoober  2010 Complicite' "A Disappearing Number"; 
9. detsember 2010 Shakespeare'i "Hamlet", lavastaja Nicholas Hytner; 
13. jaanuar 2011 „Fela!“;
3. veebruar 2011 Shakespeare’i „Kuningas Lear“;
17. märts 2011 - Danny Boyle’i „Frankenstein“;
juuni 2011 (kuupäev lahtine) Tšehhovi „Kirsiaed“

London National Theatre’i otseülekannete kava ja lavastuste tutvustused leiab Forum Cinemas kinode kodulehelt aadressilt www.forumcinemas.ee/teater 

Lisainformatsioon:
Rein Palosaar
linastusjuht
Forum Cinemas AS
Tel. 6800 718
[email protected]