Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Foorumteatri koolitus

08.06.2007 10:44

Projekti "Valikuvõimalus - foorumteatri ID!" raames viis foorumteatriga tegelev VAT Teatri Foorumgrupp  koostöös MTÜ Tallinna Laste Tugikeskusega läbi kaheksas Eesti maakonnas info-ja koolituspäevad pealkirja all "Looming on lööming, kus kellelegi ei tehta liiga!"
Koolivägivalla ennetusprojekti ajendas läbi viima tõdemus, et koolis puuduvad efektiivsed lahendused vägivalla ennetamiseks.
Projekti raames uuriti loovate meetodite rakendatavust kooli keskkonnas ning tutvustati foorumteatrit ja mängu ENTER.
Projekti kestab alates 1. oktoobrist 2006-30. juunini 2007. 
      
8. juunil 2007 toimub Tallinna Perekeskuses (www.pk.ee) koolivägivalla ennetusprojekti viimane info-ja koolituspäev, mis on mõeldud Tallinna linnaosade lastekaitse-ja sotsiaaltöö spetsialistidele ja alaealiste asjade komisjonide liikmetele. 
Koolituspäev kestab 6 tundi, mille jooksul tutvustatakse spetsialistidele kahte uut meetodit vägivalla ennetamiseks - foorumteatrit ja mängu nimega Enter (vägivallaga seotud sõnade arvamise mäng). Enter on  loodud koostöös Tallinna koolide õpilastega ja Tallinna Laste Tugikeskuse psühholoogidega. Läbi aktiivmetodite arutatakse ka teiste võimalike loovate meetodite rakendamist. 
Kohtade arv on piiratud. Oma soovist palutakse teatada võimalikult kiiresti ning registreeruda hiljemalt kolmapäevaks, 6. juuniks 2007. 

Info ja kontakt:
Mari-Liis Velberg  
VAT Teatri Foorumgrupp/Tallinna Laste Tugikeskus
projektijuht 
mvelberg@yahoo.com
56 982 380