Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Foorumteatri etendused 2008. aasta kevadel VAT Teatris

17.03.2008 15:02

Perioodil märts-mai 2008 toimuvad kord kuus VAT Teatri Teatrisaalis avalikud foorumteatri etendused, kuhu on oodatud osalema inimesed, kes tahavad teada, miks asjad meie ümber just nii on, nagu nad on; inimesed, kes soovivad osaleda kaasava teatri etendustel.

Me usume, et maailmas on teemasid, mis vajavad lähemalt vaatamist, kuulamist, nuusutamist, mis muutmist, mis ümbermõtestasmist. Iga VAT Teatri juures sündiv avalik foorumetendus on loo kokkupanijate (kelleks on noored VAT Teatri Foorumgrupist ja Lastekaitse Liidu sotsiaalteatri grupist MEIE vanuses 15-30 aastat) arvates parasjagu meie ühiskonnas päevakajalisel teemal.

Foorumetendustele on võimalik tulla osalema esmaspäeval, 31. märtsil;  neljapäeval, 8. mail ja reedel, 30. mail 2008. aastal. Etendused algavad kell 18 ja kestavad orienteeruvalt 1-1,5 tundi. Sihtgrupp alates 14. eluaastast. Pilet 25.- müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides ja kohapeal.

31. märtsil mängitava foorumloo leidmisel on meid puudutanud teema "Iseendaks jäämine": kas iseendale truuks jäämine on lihtne olukorras, kus on vajadus kuhugi kuuluda? Mis saab siis, kui vajaka on tunnustusest ning keegi avaldab "õigel hetkel" survet ning lasedki lahti oma sisemisest veendumusest, asudes kõndima kellegi teise valitud teed?

Lisainfo:
Mari-Liis Velberg
VAT Teatri Foorumgrupp
mariliis@vatteater.ee
www.vatteater.ee