Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Fine5 Tantsuteatri “24 tundi” ja “Two Trains” viimast korda laval

12.04.2006 17:11

12. ja 13. aprillil kell 18.00 esitab Fine5 Tantsuteater KUMU auditooriumis viimaseid kordi oma kahte lühilavastust. Esitusele tulevad soome koreograafi Tommi Kitti "24 tundi" ning Tiina Olleski ja René Nõmmiku multimeedia projekt "Two Trains".

"24 tundi" on teine koostööprojekt Fine5 Tantsuteatri ja Tommi Kitti vahel. Tantsulavastus jätkab koreograafi omapärast liikumismõtlemist ning tegeleb inimsuhete nähtava ja varjatud olemusega.
"Ma ei soovi leida lahendusi, ei otsi lõpetatud tegevust. Mind huvitab protsess ise ja osalemine selles" on Tommi Kitti iseloomustanud oma lavastust.

"Two Trains" on aga kokku pandud reisimise muljetest ja tunnetest. Lavastus ei ole loodud traditsiooniliselt stuudios, vaid on sündinud René Nõmmiku ja Tiina Olleski reiside kestel, festivalide ja esinemiste ajal. See on piltide ja mõtete peegeldus liikumisest. Individuaalsete tunnete ja visioonide kogum, mis seob kahte inimest erinevates keskkondades.
"Two Trains" on võitnud auhindu paljudel rahvusvahelistel tantsufestivalidel.

Fine5 Tantsuteater loodi 1992 aastal 5 koreograafi ja tantsija eestvedamisel. Kauaaegne koostöö teatri asutajate ja praeguste juhtide Tiina Olleski ja René Nõmmiku vahel on toonud kuulsust ja hulgaliselt auhindu Pariisist, Vitebskist, Göteborgist, Kokkolast, Valgast ja Peterburist.

Lisainfo
www.fine5.ee

Madis Kivisild
Sõltumatu Tantsu Ühendus
projektijuht
56 984 574
[email protected]