Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Fine5 premeeritud lavastus “… and Blue” Pärnus, Rakveres, Tartus ja Tallinnas

02.04.2015 12:07

andBlue
Rahvusvahelisel teatripäeval pälvis Eesti teatri 2015. aasta tantsuauhinna Fine5 Tantsuteatri tantsulavastus „…and Blue“. Lavastust hinnati kui läbinisti eestimaist teost, mille kunstiline küpsus on saavutatud tihedas koostöös muusikute, valguskunstniku ning isikupäraste tantsijatega. 
„..and Blue“ etendusi saab näha sel pühapäeval 5. aprillil Pärnu Endla Küünis ja teisipäeval 7. aprillil Rakvere Teatris. Edasi etendatakse lavastust 14. ja 15. aprillil Vaba Lava teatrisaalis ning 27. aprillil Tartu Sadamateatris. Etendusele järgneb kohtumine koreograafide ja tantsijatega.

“See on abstraktne ja metafoorne tantsuteos kuuele tantsijale, mille peamiseks ideeks on üksikisiku ja grupi vastastikused suhted tänases maailmas ja kus „sinine“ tähistab nii sisemist pinget, mis paneb meid tegutsema, kui ka igatsust ja pürgimust sellest vabaks saada,” tutvustavad teost koreograafid Tiina Ollesk ja Rene Nõmmik.

Tantsijad: Helen Reitsnik, Tatjana Romanova, Olga Privis, Simo Kruusement, Endro Roosimäe, Tiina Ollesk. Muusika: Taavo Remmel, Virko Veskoja. Kostüüm: Epp Kubu. Valgus: Airi Eras, Priidu Adlas.

Esietendus oli 7. novembril 2014 Vaba Lava kuraatorprogrammi raames. 

Fine5 Tantsuteater
Tiina Ollesk