Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Fine 5 uuslavastus uurib erinevaid kehasid

30.09.2005 16:30

30. septembril esietendub Fine5 Tantsuteatri uus kaasaegse tantsu lavastus "Panus", mille fookuses on viis erineva taustaga tantsijat, nende liikumismõtlemine ja selle kujunemine vastavalt iga tantsija kogemusele. 

"Panus" toob vaatajate ette mängu, kus lavaruumis kohtuvad erineva kogemuse, motivatsiooni ja taustaga tantsijad. "Vaatamata kaasaegse tantsu avaratele mängumaadele huvitab meid siiski kõige enam keha kui inimmõtte ja tunnetuse kandja, tema võimalused ja piirid" põhjendavad teema valikut "Panuse" koreograaf-lavastajad Tiina Ollesk ja Rene Nõmmik. 
Lavastuses tantsivad koreograaf ja kaasaegse tantsu õpetaja Tiina Ollesk; Rahvusooper "Estonia" eksbaleriin ja praegune klassikalise tantsu õpetaja Irina Pähn; keha- ja lavakogemusega žonglöör Dmitri Kruus; disainer ja Fine5 tantsukooli õpilane Rain Saukas ning noor muusik Mattias Siitan, kes seni tantsuga veel tegelenud ei ole.

Fine5 Tantsuteater on Eesti kaasaegse tantsu esindaja. Tegutsetakse aastast 1992 koreograafide Tiina Olleski ja Rene Nõmmiku eestvedamisel. 1994 aastal teatri juurde loodud Fine5 Tantsuskool on kaasaegse tantsu haridust ja liikumismõtlemist edendav noortestuudio.

Triinu Aron
Fine5 Tantsuteatri produtsent
50 94 854
www.fine5.ee