Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Fine 5 tantsuteater osaleb lavastusega “Trisolde” kaasaegse tantsu festivalil Leedus

15.05.2019 14:48

Fine5 tantsuteater on lavastusega "Trisolde" kutsutud 15.-19. maini 2019 Anykšciais (Leedu) toimuvale uuele kaasaegse tantsu festivalile Pedos/The Feet. "Trisolde" etendub 16. mail Anykšciai kultuurikeskuse 500kohalises saalis.


Pedos/The Feet on uus kaasaegse tantsu festival Leedus, mis toimub sel aastal koostöös regiooni mainekaima kaasaegse tantsu festivaliga New Baltic Dance ja esitleb Leedu kaasaegse tantsu huvitavamate tööde kõrval ka väliskülalisi. Festivalil näitavad oma uuslavastusi tantsuteater AURA Birute Lietukaite juhendamisel, Šeiko tantsuteater Agnija Šeiko juhtimisel, Low Air Airida Gudaite juhtimisel jt.


Anykšciai on Leedu väikelinn, kus igal aastal toimub mitmeid teatri-ja muusikafestivale. Sel aastal teist korda toimuv tantsufestival „Pedos“ esitleb tantsukunsti ja tehnoloogiat, liikumist ja elavat muusikat sünteesivaid kaasaegseid tantsulavastusi täiskasvanutele ja noortele, rõhutamaks, et kaasaegne tantsukunst elab loomeruumis, kus pole kivinenud vorme ja kaanoneid ning sünteesitakse eksperimentaalselt erinevaid meediume ja ideid.


Trisolde. Nuttev tamm

"Trisolde" on Fine5 tantsuteatri 4. märtsil 2019 esietendunud uuslavastus, kus kaasaegsed tehnoloogiad, interaktiivsed audiovisuaalsed lahendused, helid ja koreograafia on tihedalt seotud ühtseks tervikuks. 


Esitajad ja kaaskoreograafid: Tiina Ollesk ja Simo Kruusement

Lavastus: Renee Nõmmik

Idee: Ilkka Kosunen (Soome)

Muusika ja helid: Hans Günter Lock ja Giovanni Albini (Itaalia)

Interaktiivne tehnoloogia ja video: Valentin Siltšenko ja TLÜ DTI (sensorid)

Kunstnikud: Liina Tepand ja Tiina Ollesk

Valguskunstnikud: Ants Kurist ja Renee Nõmmik

 Lisainfo: www.fine5.ee