Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Festivali Talveöö unenägu 2014 piletid on müügil

01.10.2014 11:49

8.–13. detsembrini 2014 toimub festival Talveöö unenägu: Tõsised mängud. Seekord on tegu kuraatorifestivaliga, kuhu noor lavastaja-dramaturg Paavo Piik on valinud värske, mängulise ja mitmekülgse teatrikeelega lavastused Euroopast ja USAst.

Kõik lavastused tegelevad hetkel aktuaalsete nähtustega, olgu selleks tehnokraatia, elu etendamisühiskonnas, naiste vabadused või mõni muu hetkel õhus olev teema.

Festivali kavas on: 
Rimini Protokoll "Remote Tallinn" (GER)
Jérôme Bel "Cédric Andrieux" (FRA)
Antti Mikkola "Kuningatarleikit" (FIN)
Julien Schwab / Nicholas Cotz "Rogerandtom" (USA)
 
"Remote Tallinn" Rimini Protokollilt (GER) on tehnoloogiline jalutuskäik läbi talvise Tallinna, mis paneb mõtlema meie suhete üle tehnoloogiasse ja tehnoloogiaga, samuti üksikisiku ja grupi üle.
 
"Cédric Andrieux" on tundliku huumoriga esitatud kirjeldus ühe tantsija igapäevaelust ja karjäärist, mis räägib muuhulgas ka elust Merce Cunninghami ja trupis. Laval on ka tuntud soolosid nii Cunninghamilt kui teistelt koreograafidelt.
 
"Rogerandtom" on harukordselt edukas off-off-Broadway lavastus, mis mängib mõttega, et mis oleks, kui avastaksid ennast ühe näitemängu seest – ja selles näitemängus on kaalul kellegi saatus. Noort autorit Julien Schwabi on võrreldud Tom Stoppardiga.
 
"Kuningatarleikit" räägib humoorikalt kolme soome naise – pereema, tipp-poliitiku ja suusataja - lood, kes kõik peavad mingil kombel loobuma naisest iseendas. Kas naiste ja nende tehtud vigade üle mõistab ühiskond kohut teistmoodi kui meeste üle?
 
NB! "Remote Tallinnale" ja "Cédric Andrieux'le" kehtivad sooduspiletid (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele ning teha saab ka suuremaid grupibroneeringuid.
 
Tutvu festivaliga lähemalt:
http://linnateater.ee/festival-2014

Piletid Piletilevist ja Tallinna Linnateatri kassast (6650 800).