Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Festival “Teater noorele vaatajale 2017” 16.–18. X Viljandis

02.10.2017 10:13

Juba viiendat aastat järjest leiab aset meeleolukas teatrifestival "Teater noorele vaatajale 2017’", mis on ennekõike suunatud lastele ja noortele. Selle aasta festival toimub 16.-18 oktoobril Viljandis Pärimusmuusika Aidas, Sakala Keskuses, Ugala Teatris ning Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias. 

Kolmeks päevaks kogunevad üle Eesti kokku üheksa mainekat Eesti teatrit, et pakkuda lastele ning noortele uusi ja huvitavaid teatrielamusi. Eesti teatritest astuvad enda lavastustega üles Must Kast, Karlova Teater, Kuressaare Linnateater, VAT Teater, Piip ja Tuut, Miksteater, Teater Tuuleveski, Lendav Lehm ning Ugala Teater.

Lisaks erinevatele etendustele, toimuvad festivali raames ka töötoad ning ümarlaud haridus- ja kultuuritöötajatele. Töötubades saab õppida oma ala meistritelt visuaalkunsti, tantsu ning lavavõitlust. Ümarlaud käsitleb tänavu teemat "Kuidas luua paremaid lavastusi koolidesse ja lasteaedadesse?" 

Festivali projektijuht Marii Rein loodab Viljandis koos näha palju erinevas vanuses teatrisõpru. "Loodan, et ,"Teater noorele vaatajale’" tekitab noorte ja teatri vahel tugevat sõprussuhet ning annab festivalikülastajaile vahetut ja kvaliteetset elamust," on projektijuhi selle aastaseks suursooviks. 

Festivalile on oodatud kõik erinevas vanuses väiksemad ja suuremad teatrisõbrad ning haridus- ja kultuuritöötajad, kes soovivad osa saada põnevast teatrimaailmast ning nautida erinevaid meeliköitvaid etendusi.
 
Lisa informatsiooni festivali programmi ning piletite kohta leiab:


Lisainfo: 
Marii Rein
tel: +372 5692 9246

Teate koostas:
Helina Teppan
tel: +372 5373 9879