Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Festival Maikellukese Päevad

25.05.2010 23:23

Tänavuse kevadet kuulutava festivali Maikellukese Päevad avab neljapäeval, 27. mail kell 17 trammis esilinastuv dokumentaaljant „Kontroll!!!", kuhu oodatakse osalema linnakodanikke otse tänavalt. Filmilinastusega kaasneb kontrolliteemaline performance. Trammist antakse sündmuste järg edasi Von Krahli Teatrisse (neljapäev, 27. mai), Kanuti Gildi SAALi (reede, 28. mai) ja Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumisse ehk EKKM-i (laupäev, 29. mai).

Seekordse festivali Maikellukese Päevad peategelane on press/meedia. Kunstituru kontekstis on kunstnik pidevalt situatsioonis, kus ta produtseerib, organiseerib ja reklaamib oma tegevust ning tegeleb oma loomingu levitamisega. Samuti peab ta igal hetkel olema valmis selgitama, mispärast on ta kunstnikuna valinud just sellise kunstilise lähenemise.

Festivali raames kutsutakse kokku ümarlaud, kus kunstirahvas ja pressi esindajad (vaatajad) saavad ühes toas sõbralikult kokku. Sõna on palutud võtma mitmete kunstivaldkondade ning ajakirjanduse esindajaid. Keskustelu modereerib Juku-Kalle Raid.

Maikellukese Päevade värskeim kava: www.kirbutsirkus.com

Festivali koostööpartnerid ja toimumispaigad:
Von Krahli Teater: www.vonkrahl.ee  (neljapäev, 27. mai)
Kanuti Gildi SAAL: www.saal.ee  (reede, 28. mai)
Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum (EKKM): ekkm-came.blogspot.com (laupäev, 29. mai)

Piletid Piletilevist .