Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Festival Bazaar kutsub teatritegijaid lühiresidentuuri ja ettenäitamisele

18.01.2023 10:18

Tšehhis toimuv festival Bazaar kutsub Kesk- ja Ida-Euroopa teatri- ja tantsukunstnikke kandideerima alafestivalile Saturday Bazaar, mis koosneb arendusjärgus lavastuste esitlemisest ja millele eelneb lühiajaline residentuur Tšehhis. Saturday Bazaar leiab aset 25. märtsil 2023, kandideerimine on avatud kuni 25. jaanuarini.

Kandideerima on oodatud teatritegijad, kes töötavad parajasti mõne lavastusprojekti kallal. 2023. aasta festivali Bazaar keskne teema on hoolitsemine, mis võib aga seostuda ka jälgimise, manipulatsiooni ja kontrolliga. Samuti on oodatud lavastusprojektid, mis keskenduvad käimasolevatele ökoloogilistele ja sotsiaalsetele kriisidele. Lavastusmeeskonnas võib olla kuni viis liiget.

Festival Bazaar pakub 7- kuni 14-päevast residentuuri Tšehhis koos majutuse ja prooviruumidega vahemikus 13. kuni 26. märts. Saturday Bazaari käigus on võimalik esitleda oma tööd neljal lavastusmeeskonnal, etteaste pikkuseks kuni 15 minutit. Lisaks oodatakse osalevaid lavastusmeeskondi tagasisideteemalisse töötuppa.

Rohkem infot leiab festivali Bazaar kodulehelt.

Foto: festival Bazaar