Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

European Theatre Convention pakub tööd kahele projektijuhile

26.09.2023 12:46

Euroopa teatrite võrgustik European Theatre Convention (ETC), mis ühendab enam kui 60 riiklikult rahastatud teatrit 30 Euroopa riigist, on välja kuulutanud konkursi kahele ametikohale: projekti- ja võrgustikujuht ning projektijuht. Töökohtadele kandideerimine on avatud kuni 22. oktoobrini 2023.

European Theatre Convention on Euroopa Komisjoni ametlik partner ning pakub Euroopa teatritele võimalust rahvusvaheliseks koostööks ja professionaalseks enesetäienduseks, samuti õiguslikku tuge.

Projekti- ja võrgustikujuhi peamised tööülesanded puudutavad ETC projektide juhtimist, kohapealsete ja veebis toimuvate ürituste korraldamist, võrgustiku igapäevatöö juhtimist, liikmesteatritelt info kogumist, võrgustiku finantside haldamist ja palju muud.

Projektijuhi peamised tööülesanded puudutavad samuti ETC projektide juhtimist, kohapealsete ja veebis toimuvate ürituste korraldamist ning võrgustiku finantside haldamist, aga ka projektidega seotud kommunikatsiooni.

ETC pakub mõlemal ametikohal täiskohaga tööd ja tähtajatut töölepingut, paindlikku tööaega (40 tundi nädalas) ning töökohta Berliini kesklinnas koos võimalusega töötada osaliselt kodust. Projekti- ja võrgustikujuhi palk jääb vahemikku 3500 kuni 3900 eurot, projektijuhi palk vahemikku 3200 kuni 3500 eurot. Mõlemale ametikohale oodatakse uut töötajat alates jaanuarist 2024.

Rohkem infot leiab European Theatre Conventioni kodulehelt.

Foto: ETC