Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Europe Beyond Access pakub tööd projektijuhile

08.11.2023 13:06

Europe Beyond Access (EBA), mis toetab erivajadustega teatritegijaid Euroopa etenduskunstides, otsib oma meeskonda konsortsiumi projektijuhti. Konsortsiumi projektijuhi ülesanne vedada eest EBA liikmesorganisatsioonide koostööd. Töökohale saab kandideerida kuni 17. novembrini 2023.

EBA liikmete hulka kuuluvad 10 Euroopa juhtivat etendusasutust, mis on nüüd ühendanud jõud, et parandada erivajadustega teatritegijate positsiooni etenduskunstide valdkonnas. Koostöös EBA projektidirektori ja EBA konsortsiumi kommunikatsioonijuhiga vastutab konsortsiumi projektijuht liikmetevahelise kommunikatsiooni, kohtumiste korraldamise ja muude ühiste tegevuste elluviimise eest. Konsortsiumi projektijuhi võtab tööle EBA juhtpartner Skånes Dansteater Rootsis.

Tööle valitud kandidaadiga sõlmitakse tähtajaline leping perioodiks 1. jaanuar 2024 kuni 31. detsember 2027. Konsortsiumi projektijuhi töö on täiskoormusega, töökohaks Skånes Dansteater Malmös Rootsis. 18 kuu järel on võimalik tööd edasi teha ka kodukontorist.

Rohkem infot leiab Skånes Dansteateri kodulehelt.

Pildil Skånes Dansteateri lavastus "Fine Lines". Foto: Tilo Stengel