Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Euroopa balletitähed esinevad “Estonia” laval

24.11.2007 18:26

Lähipäevil esinevad Rahvusooperi balletietendustes tõelised Euroopa tipud - 24. novembri "Kameeliadaamis" Marina Antonova ja Guy Albouy, 27. novembri "Sülfiidis" Marie Lindqvist ja Alessio Carbone.

Tiit Härmi lavastatud "Kameeliadaamis" Ferenc Liszti muusikale tantsivad laupäeval, 24. novembril peaosi venelanna Marina Antonova ja prantslane Guy Albouy - paar nii laval kui eraelus. Neil mõlemal on esitantsija kogemus mitmest mainekast balletitrupist, koostöö seob neid kõige tuntumate koreograafidega. Eestisse toob neid taas varjamatu sümpaatia siinse maa, inimeste ja kindlasti ka "Estonia" teatri vastu.

Pariisi Grand Opera esitantsija, itaallane Alessio Carbone esineb teisipäeval, 27. novembril etenduvas "Sülfiidis" James’i rollis. Carbone näol on tegu kiirelt balletimaailma absoluutsesse tippu jõudnud noore ja väga andeka tantsijaga. Eestis esineb ta esmakordselt. Tema partneriks sellel etendusel Sülfiidi rollis on Rootsi Kuningliku Balleti esitantsija, harukordse Õukonnatantsija aunimetusega pärjatud Marie Lindqvist.

Eero Raun
Rahvusooper "Estonia" nõunik
taskutelefon: 50 68 194
[email protected],
www.opera.ee