Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eurochanneli aprillikuu filmiprogramm on pühendatud Eestile

30.03.2012 18:49

Väljaspool Euroopat leviva Eurochanneli aprillikuu filmiprogramm on tänavu pühendatud Eestile, muu hulgas tuleb näitamisele film "Stiilipidu" ja sari "Klass: elu pärast".

Eri riikidele keskenduv rahvuskuude programm algas Eurochannelis kuus aastat tagasi, ütles Eurochanneli president Gustavo Vainstein BNS-ile. Kolm aastat tagasi külastasid Eurochanneli esindajad Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) ja avastasid enda jaoks Eesti programmi. Idee korraldada Eurochannelis Eesti kuu sündis aasta tagasi. Programmi koostamine võttis Vainsteini sõnul küll aega, kuid ei olnud raske, sest Eesti filmide kvaliteet on kõrge.

Eurochanneli Eesti kuu raames tuleb lisaks filmile "Stiilipidu" ja sarjale "Klass: elu pärast" teiste seas näitamisele ka "Porgandite öö", "Karl ja Marilyn" ja "Hing sees", lisaks näitab Eurochannel ka Eesti Film 100 reklaamklippe.

Eurochannel on filmide ja seriaalide kaudu Euroopa kultuuri ja elustiili tutvustav telekanal, mis levib Lõuna-Ameerikas, USA-s, Kanadas, Kariibi mere regioonis, Angolas, Mosambiigis, Portugalis ja Lõuna-Koreas. Vaid Euroopa päritolu programmi edastatakse inglise, hispaania, portugali, poola ja korea keeles.

Teate edastas:
Katrin Maimik
Eesti Film 100
Avalike suhete juht
+372 565 027 21
www.ef100.ee
skype: katrinruus