Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Etenduskunstnikele pakutakse residentuuri San Jachiddu looduspargis

21.05.2024 17:04

Pildil on inimene, kes istub puu all ja on osaliselt puukoorega kaetud, justkui oleks ta puuga kokku kasvanud. Pildi ülaosas on kirjas "NATURALITER Symposium 2025" ning allpool "Deadline 30 May 2024 / San Jachiddu Ecological Park - Messina, Sicilia".

Kultuuriorganisatsiooni Tagete korraldatud kunstiresidentuur Itaalias Messina linnas San Jachiddu looduspargis kutsub visuaal- ja etenduskunstnikke osalema. Residentuur kestab 21 päeva 2025. aasta aprillis, kandideerimine on avatud 30. maini 2024.

Residentuuri eesmärk on rikastada San Jachiddu looduspargi ja Messina linna kultuuripärandit, suhestudes kohalike elanike ja kunstnikega ning uurides looduspargi ja linnaruumi vahelist suhet. Residentuur julgustab kunstnikke kasutama ära looduspargi võimalusi ja looma nendest inspireeritult kohaspetsiifilisi teoseid.

Residentuuri saavad kandideerida vähemalt 18-aastased visuaal- ja etenduskunstnikud, kes elavad ühes Loov Euroopa riikidest (sh Eestis). Tagete katab residentide reisikulud kuni 700 euro ulatuses ning pakub 25 eurot päevaraha, samuti majutust ja lisatoetusi.

Rohkem infot leiab Tagete kodulehelt.