Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Etenduskunstide festival “Teesklemine keelatud! No Pretending!”

04.04.2012 16:03

Eesti Kunstiakadeemia tegevuskunstide osakond teatab, et 2. aprillil avati teatris Cabaret Rhizome etenduskunstide festival "Teesklemine keelatud! No Pretending!" Festival kestab 15. aprillini ning selle aja jooksul on publikul võimalik viiel õhtul tutvuda sellega, mis leiab aset kunsti, teatri, filmi ja muusika piiridel.

Festivalil esitatavad teosed vastavad küsimustele nagu, mis toimub etenduskunstide maastikul siis, kui ideaalid on veel kaunid? Kui tarbija maitse ja tööturu nõudmised veel ei koti? Kui ei ole veel karjuvat vajadust kõigile meeldida? Kui julgetakse eksperimenteerida? Kui kõikjal nõutakse autoriteetide allkirjadega soovituskirjasid? Kui produtsendid ja kuraatorid muigavad?

4. aprillil kell 20.00 on kavas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna kursusetöö "Harjutus".
6. aprillil kell 20.00 astuvad üles Tencu ja Taavi Kerikmäe eksperimentaal-audiovisuaalse kontsertiga "Stalker – prosthetic brain".
8. aprillil kell 18.00 esinevad Einike Leppik (EMTA), Carl-Robert Kagge (EKA) ja Ove-Kuth Kadak (G.Otsa nim. muusikakool) ja Liina Vilgats audiovisuaalse kontsert-installatsiooniga "Trajektoor".
10. aprillil kell 20:00 esinevad Aalto Ülikooli Media Labi tudengid teosega "80km Jumper Wire".
14. aprillil kell 20.00 esineb EKA tudengiteja õppejõudude muusikaline kooslus "Postinstrumentum". Festival lõppeb 15. aprillil kell 15.00 etenduskunstide haridusteemalise ümarlauaga, millele järgneb lõpupidu.

NB! Kõik etteasted on tasuta, kuid kohtade arv Cabaret Rhizome´is on piiratud - tulge varakult kohale!

Cabaret Rhizome asub Kaarli pst 9. Täpsemat infot leiate tegevuskunstide osakonna blogist performachine.wordpress.com ning ürituse Facebooki lehelt.


Gregor Taul
Kuraator
Eesti Kunstiakadeemia
Estonia pst 7/Teatri väljak 1
Tallinn 10143
Tel +372 6 267 111
Mob +372 55 690 456