Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Estonia teatrilaat

05.09.2014 16:30

Täna, 5. septembril algab kolm päeva kestev Estonia teatrilaat, mis juhatab sisse rahvusooperi 109. hooaja.

Maratonlaada esimene päev on pühendatud balletile ja teatri kõrvale püstitatud suurel välilaval saab kell 12–17 jälgida Eesti Rahvusballeti treeningtunde, kuulata endiste esitantsijate Tiiu Randviiru, Aime Leisi, Kaie Kõrbi ja Age Oksa meenutusi, jälgida balletiproove Toomas Eduri juhtimisel ning tutvuda Tallinna Balletikooli tegevusega. Kell 21 toimub suurejooneline balletigala.

Laupäeval, 6. septembril on ooperipäev, mis algab kell 12 beebikontsertidega ja lõpeb kell 20 piduliku galaga. Päeva mahub tsirkusestuudio lavastus, kostüümiparaad, EMTA tudengite kontsert, grimmikunstiga tutvumine ja koorikontserdid.

Pühapäeval, 7. septembril kell 12–15 on kavas traditsiooniline laadapäev, kus kolmetunnisel kontserdil antakse ülevaade kogu algavast hooajast ja Estonia maja ümbrus on täis eripalgelist rõõmsat laadamelu ja kauplemist. Avatud on ooperi- ja balletimaa, laste- ja spordiala, kirbuturg jpm. Külastajate abiga valitakse välja Estonia uus majakook.

Kõigil kolmel päeval toimub soodsate piletite, meenete ja kostüümide müük ning avatud on kohvikud. Laat on külastajatele tasuta.

Lähem info kodulehelt:  http://www.opera.ee/lavastus/estonia-teatrilaat/

Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
ylla.veerg@opera.ee
tel. +372 683 1242

www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia

Maja täis muusikat!