Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Estonia teatrilaadal alanud soodusmüük jätkub

03.09.2012 11:25

Pühapäeval, 2. septembril toimunud Estonia teatrilaata külastas hinnanguliselt 7000 inimest. Kokku osteti laadalt 3000 teatripiletit. Laadahinnaga müük jätkub kassades kella 19ni ja internetis südaööni.

Kuulsate estoonlaste jäljerajale lisati Erna Villmeri, Alfred Sälliku, Verner Nerepi, Voldemar Haasi ja Natalie Mei jalajäljed. Sellega jõudis lõpule Rävala puiestee ja Lauteri tänava ühendus Estonia puiesteega. Kostüümi- ja rekvisiidilaadalt ning õnneloosist koguti järgmisel aastal avatavate jalajälgede heaks 2400 eurot.

Laadal toimunud korvpalliturniiri võitis Tallinna Linnavalitsuse meeskond. Võistlusel osalesid lisaks rahvusooperile veel Riigikogu ja veteranide meeskonnad.

Pikaajalist koostöölepingut uuendasid Rahvusooper Estonia ja Postimees. Rahvusooperi suurtoetajal Amservil õnnestus lüüa omalaadne rekord - väikeauto Toyota Yarisesse mahutati laadaplatsil ära 22 baleriini.

Käesoleval nädalal jätkub teatrilaadal alguse saanud soodusmüüki. 30% soodustusega pileteid saab osta kõikidele teatrisaalis toimuvatele etendustele 6. septembrist kuni 19. juunini.
Piletid on saadaval Estonia kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügikohtades ning internetis piletimaailm.com ja piletilevi.ee. Soodusmüügi täpne info: http://www.opera.ee/lavastus/rahvusooper-on-lahedal/

Ülevaade hooajast: http://www.opera.ee/esileht/uudised/107-hooaeg-toob-uue-loomingulise-juhtimise-ja-uue-visuaali/

Mängukava: http://www.opera.ee/kava/koik/


Rahvusooper Estonia
www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia

Maja täis muusikat!