Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Estonia teatribuss

08.08.2012 15:24

6.-16. septembrini kutsub Rahvusooper Estonia teatrisõpru jälle soodsalt ja mugavalt Tallinnasse teatrisse – Taisto bussid võtavad seekord huvilisi peale Viljandist, Võhmast, Türilt, Paidest, Narvast, Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Rakverest, Pärnust, Pärnu-Jaagupist, Järvakandist ja Raplast. Bussid toovad otse teatriukse ette ja viivad pärast etendust mugavalt koju tagasi.

Kavas on lavastused uuemast repertuaarist – ooperid „Manon Lescaut“ ja „Carmen“, balletid „Rosalinde“ ja „Modigliani – neetud kunstnik“ ning muusikalid „Silva“ ja „Mees La Manchast“.

Kogu pere kultuuripühapäevadel viivad bussid teatrikülastajad ka Kumu kunstimuuseumisse – pärast etendust saab 9. septembril tutvuda püsiekspositsiooniga Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni / Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni ja 16. septembril vaadata näitust “Mood ja külm sõda”. Lähem info näituste kohta www.kumu.ee.

Soodsaid teatripakette saab tellida tel 683 1210 (e-mail [email protected]), osta Estonia kassast, Piletimaailmast ja Piletilevist ning internetist www.piletimaailm.com ja www.piletilevi.ee. Paketti kuuluvad edasi-tagasi bussipilet ja teatripilet, kultuuripühapäevadel ka näitusepilet. Pakette saab tellida 24. augustini või kuni bussides kohti jätkub.