Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Estonia teatribuss toob etendustele 14.-18. septembrini

08.08.2011 11:38

14.-18. septembrini kutsub Rahvusooper Estonia teatrisõpru soodsalt ja mugavalt Tallinnasse teatrisse. Estoniasse saab teatribussiga sõita 14 paigast - Viljandist, Võhmast, Türilt, Paidest, Narvast, Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Rakverest, Pärnust, Pärnu-Jaagupist, Märjamaalt, Tartust, Puurmanist ja Põltsamaalt. Bussid toovad otse teatriukse ette ja viivad pärast etendust mugavalt koju tagasi.

Sel sügisel on bussiga tulijatele kavas lavastused uuemast ja vanemast repertuaarist – ooperid „Armastus kolme apelsini vastu“ ja „Tosca“, balletid „Kolm musketäri“ ja „Manon“ ning lastemuusikal „Pipi Pikksukk“.

Uuendusena pakume kogu pere kultuurilaupäeva - 17. septembril viib Narva suunalt tulev buss teatrikülastajad Kumu kunstimuuseumisse – pärast keskpäevast „Kolme musketäri“ etendust saab tutvuda muuseumi püsiekspositsioonide ja näitustega, sealhulgas ka giidi juhatusel viimaseid päevi avatud näitusega „Pavel Filonov. Vene avangard ja järgnenu“.

Soodsaid bussipakette saab tellida tel 683 1210 (e-mail [email protected]) ja osta Estonia kassast, Piletimaailmast ning Piletilevist. Paketti kuuluvad edasi-tagasi bussipilet ja teatripilet, 17. augustil Narva suunal ka Kumu pilet. Pakette saab tellida kuni 5. septembrini või kuni bussides kohti jätkub. Pakettide hinnad jäävad vahemikku 14-25 EUR. Lisainfo ja sõidugraafikud: www.opera.ee

Teatribussi toetavad Taisto Bussid ja SEB.

www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia
Maja täis muusikat!