Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Estonia teatribuss

06.03.2014 10:47

Teatrikuul, 19.-23. märtsini ootab Rahvusooper Estonia teatrisõpru Tallinnasse teatrisse – SEBE uued mugavad bussid võtavad huvilisi peale Viljandist, Võhmast, Türilt, Paidest, Narvast, Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Rakverest, Pärnust, Pärnu-Jaagupist, Järvakandist ja Raplast. Kolmel päeval (21.-23.03) pääseb Estoniasse ka Tartust, peatused Puurmanis ja Põltsamaal. Bussid toovad otse teatriukse ette ja viivad pärast etendust koju tagasi.

Kavas on uued ja populaarsed lavastused – ooperid „Boheem“ ja „Faust“, ballett „Bajadeer“, muusikalid „Silva“ ja „Pipi Pikksukk“.

Kogu pere kultuuripühapäeval, 23. märtsil viivad bussid teatrikülastajad ka kunstimuuseumisse – „Pipi Pikksuka“ etendusele eelneb kogu perele sobiv kunstielamus Kadriorus. Mikkeli muuseumis külastatakse värskelt avatavat näitust „Kuldaja värvid. Eesti klassikaline maalikunst Enn Kunila kollektsioonist“ ning heidetakse pilk kirgliku kunstikoguja maailma. Kadrioru kunstimuuseumis tutvutakse barokklossi peasaali tiivuliste inglite ning Euroopa ja Vene kunsti pärlitega. Lähem info väljapanekute kohta www.kunstimuuseum.ee.