Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Estonia ootab lapsi suvelaagrisse

31.07.2013 15:14

Järgmisel nädalal, 5.-9. augustini toimub Estonia majas 7-12aastaste laste suvelaagri II vahetus, kuhu on veel üksikuid vabu kohti.

„Meie juunikuised suvised teatripäevad, kus osales 150 last, said palju positiivset tagasisidet. Augustikuusse on jäänud veel mõned vabad kohad. Kui keegi lapsi laagrisse saata soovib, saab veel homme-ülehomme endast teada anda,“ ütles rahvusooperi noortetöö juht Rahel Otsa.

Päev teatris algab laste ja juhendajate tutvumisega, millele järgnevad laulu- ja tantsutunnid. Läbi erinevate teatriseikluste õpitakse lähemalt tundma peatselt 100-aastaseks saavat Estonia maja ja valmistatakse ette lühinäidend, mis päeva lõpus kell 16.30 Estonia maja ees Wabal Lawal ette kantakse. Kuigi ülesehituselt on päevad sarnased, on teemad eri päeviti erinevad ja soovi korral võib laps ka mitmel järjestikusel päeval külla tulla, et uute sõpradega uusi teatrirõõme avastada.

Päev teatris algab kell 9.00 ja lõpeb kell 17.00. Ühe päeva hind on 18 eurot ning hinna sisse kuulub lisaks kõigi tegevuste jaoks tarvilikele materjalidele ka lõunasöök.

Suvisele teatripäevale registreerimine ja lisainfo: noortetöö juht Rahel Otsa, [email protected], telefon 683 1323.

Eelmise laagrivahetuse fotod: http://www.opera.ee/suvine-teatripaev-estonias/

Rahvusooper Estonia
www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia

Maja täis muusikat!