Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Estonia hooaja avafestival “Teatrilaat” 4.-6.09

28.08.2015 11:30

Estonia teatrilaat
Rahvusooper Estonia alustab uut hooaega septembri alguses kolmepäevase lustaka festivaliga, kus tutvustatakse hooaja uudisteoseid ning pakutakse teatriga seonduvat head ja paremat. 

Festivali iga päev on pühendatud ühele muusikateatri valdkonnale: esimesel päeval saab nautida laululisi ettekandeid rahvusooperi solistide, koori ja orkestri esituses. Teisel päeval on teie ees tantsulised etteasted Eesti Rahvusballeti solistide ja trupi esituses. Kaasa teeb ka ooperi- ja balletisolistide tulevane põlvkond – noored lauljad ja tantsijad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast ning Tallinna Balletikoolist. Lustakaid trikke teevad tsirkusestuudio „Folie“ noored õpilased. 

Festivali lõpetab teatrimaja ümber toimuv laat, kus müüakse pileteid hooaja etendustele, Estonia meeneid, trükiseid, plaate, teatrikostüüme ja rekvisiite. Avatud on kohvikud. Muusikat, sporti ja rõõmu isetegemisest jagub tervele perele! Kogu laadaprogramm on külastajatele tasuta. 

Reede, 4. september
OOPERIPÄEV
Kell 12.00–17.00 välilaval kontsert beebidele, tsirkusestuudio, kohtumine Estonia teatri kauaaegsete solistidega ja kostüümiosakonna töötuba. Esinevad muusikatudengid ja ooperikoori lauljad. 
Kell 20.00 välilaval OOPERI- JA OPERETIGALA

Laupäev, 5. september
BALLETIPÄEV
Kell 12.00–17.00 välilaval Eesti Rahvusballeti treeningtund ja proov, kohtumine balletisolistide ja veteranidega ning Tallinna Balletikooli etteasted. 
Kell 20.00 välilaval BALLETIGALA 

Pühapäev, 6. september
TEATRILAAT
Kell 12.00–15.00 

Muusikat, sporti ja rõõmu isetegemisest jagub tervele perele!

Hooaja avaetenduseks on operett „Tsirkusprintsess“ 26. augustil, samal päeval algab piletite soodusmüük, mis kestab Estonia teatrilaada lõpuni 6. septembril.