Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Espoo Linnateatris algavad Eesti teatri nädalad

28.02.2023 16:11

28. veebruaril 2023 algavad Espoo Linnateatri traditsioonilised Eesti teatri nädalad, mis kestavad kuni 11. märtsini.

Espoos toimuvate Eesti teatri nädalate seekordsesse programmi kuulub kaks Eesti lavastust: Von Krahli Teatri ja Ekspeditsiooni koostööna valminud "Melanhoolia" (lavastaja Juhan Ulfsak) ning Eesti Draamateatri "Samad sõnad, teine viis" (autor Piret Jaaks, lavastaja Mari-Liis Lill).

"Melanhoolia" etendused toimuvad 28. veebruaril ja 1. märtsil Espoo kultuurikeskuses. Etendused on eesti keeles, soome- ja ingliskeelsete subtiitritega mobiilirakenduses. 1. märtsi etendusele eelneb ka vestlus Tapiola raamatukogus, kus vestlevad kirjanikud Sirpa Kähkönen ja Jan Kaus. Vestluse teema on ”Melanhoolia ja lootus” ning osalemine on kõigile huvilistele tasuta. Vestlus toimub soome keeles.

"Samad sõnad, teine viis" etendused toimuvad 9., 10. ja 11. märtsil samuti Espoo kultuurikeskuses. Etendused on eesti keeles, soome- ja ingliskeelsete subtiitritega mobiilirakenduses.

Lisaks toimub 11. märtsi õhtul teatripäevade raames Anna Kaneelina kontsert.

Eesti teatrinädalaid korraldavad koostöös Espoo Linnateater, Eesti suursaatkond Helsingis, Eesti Instituut ja Eesti Kultuuriministeerium. Anna Kaneelina kontsert korraldatakse koostöös Sellosaliga.

Rohkem infot leiab Eesti teatri nädalate Facebooki lehelt.

Pildil stseen lavastusest "Samad sõnad, teine viis". Foto: Heikki Leis