Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esimesel lugemisel

09.11.2009 14:53

Siim NurklikLoevad: Henrik Kalmet ja Marko Leht (EMTA lavakunstikool), Mari-Liis Lill (Eesti Draamateater), Mari Pokinen (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia).

Juhendavad: Auri Jürna (EMTA lavakunstikooli lavastajatudeng), Siim Nurklik, Paavo Piik (EMTA lavakunstikooli dramaturgiatudeng).


*
Kas sina tunned end ka ostukeskustes erilisena? Jääd ka tihti kauemaks kui kavatsesid? Soetad ka asju, mille ostust ei saa koju jõudes eriti aru? Minuga juhtub seda igatahes pidevalt. Ja tuleb välja, et sellel on põhjus olemas. Lähme sisse, ma näitan.
 
1: ma ei kuulnud mida sa ütlesid
2: ma ütlesin et ma olen küllalt purjus
1: ja sa oled küllalt ilus et me
2: aga sa ei kuule vist seda ka
2: ma võin ju tulla kui sa tahad
1: aga ma ei taha et sa pettuks
2: mind ei ole tegelikult kohal
 
MIKS SA SEDA MULLE RÄÄGID
 
Armastus, mis tekib esimesest silmapilgust, mis ületab kõik takistused, mis õitseb elu lõpuni. Teine inimene kui lahendus probleemile, kui täiuse saavutamine, kui olemasolu mõte. Isegi kui enamik inimesi mõistavad, et see nii lihtne pole, järgivad nad seda ikkagi � millestki peab ju unistama. Nii et oma elukaaslasest, oma eramajast ja oma perekonnast. Ehkki turvalisuse, tähenduse ja enda väärtuse tunnetamise jaoks ei ole vaja paarisuhet. Ehkki on olemas arvukalt teisi hoolivusi, usaldusi ja austusi, mis ei ole mitte kuidagi kõrvalised.
 
..joo seda, et jaksata üles tõusta, ja seda, et olla tervislik, ja seda, et lõdvestuda. Neela seda, et rohkem keskenduda, suitseta seda, et laiemalt tajuda, tõmba seda, et vähem muretseda. Suitseta seda, et tekitada vaimustust, tõmba seda, et kogeda lähedust, neela seda, et tunda end väärtuslikuna. Neela seda, et maha rahuneda, ja seda, et mitte liiga maha rahuneda, ja seda, kui..