Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esimene loomehäkk toob kokku IT- ja loomeinimesed ning äriarendajad

19.01.2016 15:40

Loomehäkk
29.-31. jaanuaril toimub Tallinnas Eesti esimene loomealade hackathon, kus üle 100 inimese hakkavad arendama digitaalseid rakendusi loovaladel. Loomehäkk toob kokku IT- ja loomeinimesed ning äriarendajad, et 48 tunni jooksul luua uusi tooteid ja teenuseid mängunduse, filmitööstuse, kultuuripärandi, muusika, disaini, televisiooni, kunsti, kirjanduse ja etenduskunstide valdkondades.

Loomehäkile võib tulla oma idee ja meeskonnaga, aga ka teiste arendusmõtteid kuulama ja mõne huvitava tiimiga liituma. Meeskondi juhendavad kodu- ja välismaised loomevaldkonna tippmentorid ja iduettevõtluse eksperdid.

Kõik hackathoni partnerid pakuvad oma valdkonnas välja probleeme, arenguvõimalusi või trende, mille ümber Loomehäkil osalejaid oma tooteid ja teenuseid arendada saavad. Reede pärastlõunal esitletakse ideid, moodustatakse meeskonnad ja asutakse mentorite juhendamisel häkkima. Pühapäeva õhtul esitletakse tulemusi žüriile, kes valib välja parimad ja jagab osalejatele võimsaid auhindu.

Loomehäki partnerid on Digix, IGDA, GameFounders, Eesti Digikeskus, Creative Mobile, Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusikaakadeemia, Estonian Business School, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Music Estonia, PÖFF, Eesti Filmi instituut, ERR, Brand Manual, Eesti Telekom/VUNK, Eesti Rahva Muuseum.


Registreeri sündmusele siin.
Täiendav info Facebookis.

Kontaktisik: Marek Mühlberg, [email protected], +372 5510204