Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esimene Estonia Maraton

04.03.2014 09:41

TÄNA, 4. märtsil kell 15 toimub Estonia maja taga parklas I Estonia Maraton, mis on pühendatud äsja alanud teatrikuule, liikumisaastale ja loomulikult vastlapäevale. 100-meetrisel suusarajal võtavad mõõtu Rahvusooper Estonia, Eesti Draamateatri, Kultuuriministeeriumi ja Eesti Rahvusringhäälingu koondislased. Võistluse avab kultuuriminister Urve Tiidus, kommentaator on Lembitu Kuuse ja auhinnad annab üle olümpiasangar Allar Levandi.

Estonia meeskonda kuuluvad Aivar Mäe, Toomas Edur, Mart Mikk, Heli Veskus, Triinu Leppik ja Kati Kivitar, Eesti Draamateatrit esindavad Rein Oja, Ülle Kaljuste, Tiit Sukk, Pääru Oja, Mait Malmsten ja Jan Uuspõld. ERRi meeskonda on registreerunud Margus Allikmaa, Kristo Elias, Mai Palling, Urmas Vaino, Kerli Dello ja Sten Teppan ning Kultuuriministeeriumi au kaitsevad Hillar Sein, Tõnu Seil, Merle Männik, Mare Melder, Monika Kuntsel ja Margus Klaan.

Teatevõistlus läbitakse suuskadega, mitmekesise raja ääres on olemas kõik suurvõistlusele kohane ja vajalik: stardi- ja finiširada, joogipunkt, hooldekeskus, dopingukontroll jpm. Raja valmistab ette ja ilmastikuolude eest vastutab SEB Tallinna Maratoni meeskond.

Võistlust toetavad SEB Tallinna Maraton, Monton, A&T Sport ja Eesti Olümpiakomitee Liikumisaasta 2014.

Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
[email protected]
www.opera.ee
Estonia pst. 4, 10148 Tallinn, Estonia