Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esilinastub uus eesti mängufilm “Perekonnavaled”

29.02.2016 15:15

film Perekonnavaled
Homme, 1. märtsil esilinastub Pärnus Apollo Kinos Valentin Kuigi ja Manfred Vainokivi mängufilm "Perekonnavaled". Osades Tambet Tuisk, Roman Baskin, Eva Koldits, Ülle Kaljuste, Tõnu Kark, Jaanika Arum, Laine Mägi jt. Filmi Tallinna esilinastus on 3. märtsil Coca-Cola Plaza kinos, film jõuab kinodesse üle Eesti alates 4. märtsist.

Perekonnavaled
"Perekonnavalede" tegevus toimub linnas, kus on professionaalne sümfooniaorkester, mille eesotsas seisab autoritaarne ja kindla käega dirigent Paul Levald, kes on juba aastaid ohjanud nii orkestrit kui ka suhteid peres. Dramaatiliste sündmuste tõttu tuleb Pauli tütremehel Egon Reil ootamatult juhtimine üle võtta. Lisaks orkestrisisestele pingetele pärandab äi Egonile koos dirigendikepi, võimu ja vastutusega ka oma keerulise minevikuga seotud saladused ja kohustused. Vanadest valedest kasvavad välja uued ning ühel hetkel Egon mõistab, et tõe väljatulek tooks kaasa tõelise kaose.

film Perekonnavaled
Valentin Kuigi ja Manfred Vainokivi “Perekonnavaled” on suhtedraama elevantidest magamistoas ja luukeredest kapis, väikestest ja suurtest pettustest, pooltõdedest ja kokkumängudest, mida leidub iga perekonna salakroonikates.

Stsenarist Valentin Kuik, režissöörid Valentin Kuik ja Manfred Vainokivi, operaator ja kunstnik Manfred Vainokivi, kostüümikunstnik Anu Lensment, grimmikunstnik Kristel Kärner, helirežissöör Mart Kessel-Otsa, monteerija Kersti Miilen, produtsent Marju Lepp, tootja Filmivabrik.

Filmi valmimist on toetanud Eesti Kultuurkapital, Eesti Filmi Instituut ja Pärnu linn.

Filmi treiler:

Lisainfo:
Katrin Maimik
+37256502721
siirijaviivi@gmail.com