Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esietendub Sandra Z “Puzzle”

08.01.2008 10:30

Teisipäeval, 8. jaanuaril alustab noor koreograaf Sandra Z nõrganärvilistele mittesoovitatava etendusega Kanuti Gildi SAALis uut aastat.
Lavastust "Puzzle" etendatakse sarja hypekas raames.

"Puzzle" on esimene teadaolev "Doom teatri" lavastus. "Doom teater" ehk maakeeli "viimsepäeva teater" erineb tavateatrist sellepoolest, et kui muidu jäetakse kodused mured ja emotsioonid lava taha, siis nendes etendustes tuuakse lavale. Seega on kõik etendused kordumatud, kordub vaid eelnevalt paika pandud süžee. Nimetus "viimsepäeva teater" tulebki sellest lähtuvalt, et iga etendus on justkui sinu viimane võimalus olla koos kõigi oma murede ja õnnedega.... Etendust ennast kirjeldab kõige paremini pealkiri.
"Puzzle" idee autoriks ja koreograafiks on Sandra Z ja selle esitavad Kadri Salu ja Raivo Jaanso. Lavastus on alla 18.a. keelatud ja nõrganärvilistele ei soovitata.

Hypekas on etenduste sari, mis toimunud Kanuti Gildi SAALi loomisest alates. Hypekas pakub noortele (ja mitte ainult) koreograafidele võimaluse katsetada oma ideid ning publikule ainulaadse võimaluse tutvuda eesti tantsukunsti tulevaste tegijatega. 2008. aastal on sarja toetajaks rahvusvaheline tantsuportaal "criticaldance.com".
 
Hypeka sarja õhtute pilet maksab endiselt 25 krooni ja etendused algavad kell 19:30.

Parimate soovidega,

Kanuti Gildi SAAL
www.saal.ee