Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esietendub Päär Pärensoni “Hädaorg”

04.01.2008 13:49

Käesoleva aasta esimene esietendus "Hädaorg" jõuab vaatajate ette reedel, 4. jaanuaril Teatrilaboris (Kaarli pst 9). Lavastuse autor on koreograaf Päär Pärenson, kes on tuntud ka Def Räädu Massive esineja J.O.C.-na. "Hädaorus" kasutatakse nii kaasaegse tantsu kui ka heli tehnikaid. Lisaks autorile astuvad üles Joonas Parve, Helgur Rosental ja Ajjar Ausma - kõik Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia taustaga noored professionaalid. Lavastuse valguskunstnik on Priidu Adlas, tekstide autor Jim Ashilevi, videod Martin Sookaelalt.

"Sa ärkad ning märkad, et maailm ei ole parem kui eile. Sinu turjal kantav rist võtab aina uusi kujusid. Sa oled oma teel üksi... oh häda!" on sõnum, mille on Päär Pärenson avaldanud lavastuse iseloomustamiseks.
"Kõigil, kes avastavad ühel hetkel, et uus aasta on saabumas ootamatult ning mööduva aasta mõttedki veel selgeks mõtlemata - on põhjust tulla vaatama "Hädaorgu"," ütleb Teatrilabori lavastuste fännidele korraldusjuht Kirsi Ansper: ""Hädaorg" räägib Teatrilabori keeles."

Teatrilabor on kolmandat aastat Tallinna südalinnas tegutsev noorteteater, mill eesmärk on olla alternatiivne katselava erinevate kunstiliikide segamiseks, liitmiseks, korrutamiseks, jagamiseks või hoopis lahutamiseks - kuidas keegi vajab. See on laboratoorne keldripind, kuhu on oodatud kõik katsetajad, kel on mõni hullumeelne või ehk hoopis mediteeriv idee ning kindel tahe see ka teoks teha.

Täpsemat infot lavastuse kohta saab Teatrilabori kodulehelt, kus on ka üleval Martin Sookaela tehtud muusikavideo "Hädaoru hümn".
Kokku antakse 6 etendust. Piletid (100.-/75.-) on müügil Piletilevi müügikohtades ja Statoili teenindusjaamades ning pool tundi enne algust kohapeal Teatrilaboris Kaarli pst 9 Tallinnas.

Vaata lisa:
www.teatrilabor.ee/viletsus