Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esietendub Madis Kõivu “Lõputu kohvijoomine”

05.10.2008 14:29

Pühapäeval, 5. oktoobril kl 19 esietendub Eesti Draamateatri remondiaegses ajutises mängusaalis Sauna tn 7 Madis Kõivu näidend "Lõputu kohvijoomine".

On ühes väikeses ülikoolinnas üks kohvik nimega W, mille sisse mahub ei rohkem ega vähem kui ühe rahva heitlik saatus läbi aastakümnete. Aeg kulgeb, riigikorrad kukuvad, sõjad tulevad ja lähevad, riidemoed muutuvad. Linn põleb, ka kohvik põleb, ja ehitatakse uuesti üles ning seisab ikka sama koha peal. Ikka räägitakse seal jutte, jagatakse uudiseid ja loetakse luulet.
Alati istub seal nurgas üks mees - Stammgast - ja joob kohvi.
Pommiplahvatused ja sisse-välja sagivad sõjaväelased, riigipöörded ja riigikorra muutused ei saa aga kunagi ühe kannu aromaatse kohvi ja maitsva veini vastu.

Teatrimajas vältava remondi tõttu mängib draamateater "Lõputut kohvijoomist" 230-kohaliseks teatrisaaliks kohandatud endises Heliose kinos.

Madis Kõiv "Lõputu kohvijoomine"
Lavastaja Priit Pedajas
Kunstnik Riina Degtjarenko
Osades: Lembit Ulfsak, Jaan Rekkor, Maria Avdjushko, Tõnu Oja, Taavi Teplenkov, Martin Veinmann, Laine Mägi, Tõnu Aav, Ain Lutsepp või Anti Reinthal, Lauri Lagle, Mihkel Kabel, Tiit Sukk, Mait Malmsten, Kaie Mihkelson, Viire Valdma, Ester Pajusoo Mari Lill, Mari-Liis Lill, Britta Vahur.

Tanel Tomson
ED kommunikatsioonijuht
520 2513