Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Esietendub Jarmo Karingu uus tantsulavastus

18.04.2006 15:33

Teisipäeval, 18. aprillil saab Kanuti Gildi SAALis lavaküpseks Jarmo Karingu ja Raido Mägi koostöös valminud tantsulavastus "3006-must.Osa 2".

Tehniliselt on see soov muuta tants filmiks. Sisuliselt on lavastus väljavõte hetkest, kui sa seisad stardijoonel ja ootad stardipauku. Veel enne, kui sa jooksed lihaseid pingutades finiši poole, mõtled sa möödunud suvele (imelisele puhkusele mererannas), oma armastatud inimesele (kes vaatab sind tribüünilt), lapsepõlve traumale (kui sa kukkusid nina veriseks), esimesele seksikogemusele (mis toimus pimedas ruumis ja midagi ega kedagi näha polnud) ja siis kõlab stardipauk ning sa jooksed ja jooksed ja jooksed. Enam sa ei mõtle.

ZUGA ühendatud tantsijate asutajaliige Jarmo Karing on pärit Haapsalust ning lõpetanud TPÜ koreograafi-tantsijana. Ta on osalenud mitmetes ZUGA ühendatud tantsijate töödes, mida on esitatud Rumeenias, Rootsis, Poolas, USA-s, Inglismaal, Hollandis, Horvaatias, Saksamaal, Leedus ja Venemaal. Peale ZUGA on Jarmo töötanud koreograafina draamateatris ning loonud tantsufilme ja tantsuseadeid muusikalidele. Samuti on ta aktiivselt tegev Haapsalu T-Stuudio ja LONKS festivali ühe juhina.

Raido Mägi on lõpetanud Viljandi Kultuurikolledži tantsueriala ja õpetab seal tudengeid tänaseni. Ta on tantsumaailmas tuntust kogunud oma soololavastustega "Meelega", "Meelega 2" ja "Parter" ning rühmituses ProImpro.

"3006-must.Osa 2"

koreograaf-lavastaja: Jarmo Karing
esitus: Raido Mägi
kunstnik: Karel Rahu
muusika: Peeter Rästas
valgus: Jarmo Karing
kestus: 45´
pilet:50/90

Järgmised etendused 19. ja 20. aprillil kell 19:30 Kanuti Gildi SAALis.
19. aprillil toimub peale etendust ka vestlus kunstnikega.

Priit Raud 
5010419
www.saal.ee