Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Erivajadustega inimestele toimub Ugalas kevadel kaks etendust

27.02.2019 13:38

Ugala teatri kevadhooaja mängukavast leiab kaks etendust, mis on suunatud erivajadustega inimestele. 8. märtsi "Mäng on alanud" ja 15. mai "Meistrite liiga" etendusi saadavad nii kirjeldustõlge kui ka eestikeelsed tiitrid, mis muudavad etenduse paremini jälgitavaks nägemis- ja kuulmispuudega inimestele. Kirjeldustõlke teevad etendustele Krista Fatkin ja Kairi Kivitar.

Teatripileti soetamisel Ugala teatri etendustele kehtib 50%-line soodustus puudega inimesele puuet tõendava dokumendi ettenäitamisel ning samuti kõrvalabi vajava puudega inimese saatjale.

Krimikomöödia "Mäng on alanud" on tõeliseks maiuspalaks kõigile Hercule Poirot' ja Sherlock Holmesi lugude austajatele. Teatrikülastajad saavad nautida 1930ndate hõngu ja atmosfääri, kus ei puudu uhked soengud, kleidid ja glamuur. Krimikomöödia on lavastanud vanemuislane Tanel Jonas ning mängivad Aarne Soro, Luule Komissarov, Marika Palm, Martin Mill, Triinu Meriste, Tanel Ingi, Kata-Riina Luide ja Vilma Luik.

Urmas Lennuki komöödia "Meistrite liiga" peaosades säravad Ugala väärikaimad näitlejad Luule Komissarov ja Peeter Jürgens. Lavaloo keskmes on kaks vananevat näitlejat, nende tütar, jalgpall ja filmivõtted. Lavastaja Tanel Ingi on loonud südamliku, kuid hasartse loo, kus segunevad ühtseks tervikuks erinevad teatrilegendid, Komissarovi ja Jürgensi eluloolised seigad ja väljamõeldud fantaasiamäng. Lisaks neile astuvad lavale Vallo Kirs, Triinu Meriste, Jaana Kena ning külalisena teeb kaasa Elina Reinold.

Pileti saab soetada "Mäng on alanud" etendusele siit lingilt ja "Meistrite liiga" etendusele siit lingilt.

Ugala uuenenud teatrimajas teeme omalt poolt mitmeid pingutusi, et abistada erivajadusega inimesi ning laiendada nende võimalusi etendustest osa saada. Erivajadustega inimestele mõeldud piletisoodustuste ning ligipääsetavuse lisainfoga on võimalik tutvuda Ugala kodulehel: https://www.ugala.ee/teatrist/erivajadustega-kulastajale/