Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eriolukorra tõttu saamata jääv tulu ning toetuste kasutamine

13.03.2020 13:46

Lugupeetud kultuuriasutuste juhid, kultuurikorraldajad

Kultuuriministeerium korraldas täna, 13. märtsi ennelõunal koosoleku, kus olid muuhulgas kõne all küsimused eriolukorra tõttu saamata jäävast tulust ning toetuste kasutamine kultuurivaldkonnas tekkinud olukorras.

Kinnitame, et ministeerium tegeleb teemaga, kuid praegu ei ole veel võimalik anda detailseid vastuseid. Olukord on uus ning selle kaardistamine võtab pisut enam aega. Kultuuriministeerium selgitab, millistes valdkondades on saamata jääv tulu kõige suurem mure. Loodame koondada selle kohta info ning sellest tulenevalt ettepanekud tegevusteks järgmise nädala alguseks.

Eriolukorraga kehtestatud piirangud laienevad kõikidele kultuurikorraldajatele. Praegu kinnitame, et toetusi ei hakata lausaliselt tagasi küsima. Palume küsimuste korral võtta ühendust vastava valdkonna nõunikuga. Loodame rohkemat selgust luua järgmise nädala alguses.

Hoiame teid kõigist arengutest operatiivselt kursis!

Tarvi Sits

Kultuuriministeeriumi kantsler

NB! Jälgige Kultuuriministeeriumi veebilehte www.kul.ee, kuhu ilmub KKK ning muu operatiivne informatsioon, mis on oluline nii kultuurisündmuste korraldajatele kui ka külastajale.