Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

EPICIRQ kutsub tsirkuse- ja tantsuprofessionaale töötuppa “Moonutatud keha”

27.09.2023 14:02

9. ja 10. oktoobril 2023 toimub Salme Kultuurikeskuses EPICIRQi festivali raames liikumise töötuba "Moonutatud keha" ("Mutilated body"), mis on mõeldud tsirkuse- ja tantsuprofessionaalidele.

Töötuba juhendab Breno Caetano ning selles uuritakse nii teoorias kui ka praktikas eri eksisteerimis- ja loomisviise ning lähenemisi kunstile. Töötoast saab ruum, kus üksteist peegeldada ja ise areneda, toetudes rituaali-, transi-, hirmu- ja valuprintsiipidele.

Tegemist on füüsiliselt aktiivse töötoaga, milles tuginetakse osaliselt ka oma (tsirkuse)vahendi kasutamisele. Küll aga ei takista vahendi puudumine osalemist.

"Üks selle töötoa väärtuslikke aspekte on aeg, mis avastamiseks võetakse. [---] Töötoa idee pole mitte uut leiutada, vaid otsimise kaudu avastada. Isegi kui need avastused on väikesed, leiab neid kindlasti töötoa jooksul palju," kirjutab EPICIRQ töötoa tutvustuseks. Töötoa tutvustusvideot näeb Vimeos.

Töötuba toimub 9. oktoobril vahemikus 11.00 kuni 15.00 ja 10. oktoobril 9.00 kuni 15.00. Osalejatel on kohustuslik kohal viibida mõlemal päeval.

Töötoas osalemine maksab 30 eurot, Grassroot Networki liikmed saavad osaleda tasuta. Registreerumine on avatud siin: https://forms.gle/xdFbcorni2yAaS828

Rohkem infot töötoa kohta leiab Facebookist.