Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endlas linastub Ilmar Raagi mängufilm „Kertu“

30.09.2013 11:26

Kolmapäeval, 9. oktoobril kell 19.00 linastub Endla teatrikinos Ilmar Raagi mängufilm „Kertu“. Film räägib väikeses külaühiskonnas aset leidvast ebatavalisest armastusloost, mis portreteerib ühe perekonna ja kogukonna varjatud suhteid.

Pärast jaaniõhtut kaob Kertu jäljetult. Terve naise perekond satub paanikasse, sest Kertut peetakse tagasihoidliku ja kinnise loomuse tõttu ullikeseks. Pärast pikki otsinguid leitakse Kertu alkoholilembese naistemehe Villu (Mait Malmsten) kodust voodi all hirmunult värisemas. Eelarvamuste küüsis külarahvas tõukab Villu enda seast välja, süüdistades teda naise ärakasutamises. Mis toimus sellel öösel aga tegelikult? Tasapisi lahtirulluv tõde on jahmatavam, kui keegi arvata oskab.

Film tõstatab küsimuse inimese õigusest õnnele ja armastusele ka siis, kui temalt on võetud võimalus ise otsuseid langetada.

Nimiosas Ursula Ratasepp. Teistes osades Mait Malmsten, Leila Säälik, Külliki Saldre, Piret Laurimaa, Peeter Tammearu jt. Filmi režissöör on Ilmar Raag, operaator Kristjan-Jaak Nuudi, kunstnikud Jaagup Roomet ja Kristjan Suits, produtsent Riina Rildos.

Filmi treiler http://www.youtube.com/watch?v=HujOwk1hucI
Piletid hinnaga 6 eurot müügil Endla teatri kassas ning Piletimaailma müügikohtades.

Maria Murakas
avalike suhete ja turundusjuht
SA Endla Teater
tel 442 0657, 521 9572
e-post [email protected]