Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endlas algab suvehooaja piletite soodusmüük

09.05.2011 12:21

Kolme päeva jooksul, 9.-11. maini, toimub Endla teatri suvehooaja piletite soodushinnaga eelmüük. Tänavune Endla suvehooaeg kestab 7. juulist – 7. augustini.

Kuu aega kestva suvehooaja jooksul on mängukavas kogu repertuaar ning välja tuleb kaks uuslavastust. Etendusi antakse viiel päeval nädalas, kolmapäevast pühapäevani. Suvehooaja avab 7. juulil Küünis monolavastuse „Eesti mees ja tema poeg“ esietendus, lavastaja Tiit Palu, mängib Sepo Seeman. Tuntud karikaturisti ja stsenaristi Peep Pedmansoni näidend on kirjutatud spetsiaalselt Sepo Seemanile mõeldes. Lavastus räägib inimeselt inimesele isadest ja poegadest.
9. juulil esietendub Endla teatri Suures saalis Jaan Tätte situatsioonikomöödia „Palju õnne argipäevaks!“. Lugu algab olukorrast, kui seitseteist aastat abielus olnud Anett saabub pärast järjekordset tööreisi koju, abikaasale tutvustamiseks kaasas mees, kellesse ta on armunud. Lavastajaks Enn Keerd, osades Carmen Mikiver, Ireen Kennik, Ago Anderson ja Indrek Taalmaa.

Sooduspileti hinnaks on 7 eurot. Sooduspiletid on müügil Endla teatri kassas, kõigis Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti ning internetis.

Lisainfo: www.endla.ee