Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla “Tsirkuse!!!” piletid soodusmüügis

13.06.2007 15:12

Kuni jaanipäevani saab osta soodushinnaga pileteid Endla teatri suvelavastusele "Tsirkus!!!". Täiskasvanu pilet maksab 125 krooni ja kuni 15-aastase lapse oma 50 krooni (sülelapsed kuni 3. eluaastani tasuta). Alates 25. juunist on pileti hinnaks 175 krooni ja soodustused ei kehti. Eelmüügist soetatud pilet tagab parema vaate.

"Tsirkus!!!" on koguperelugu nii väikesele kui vaarile. Lavastab Tiit Palu; mängivad Jüri Vlassov, Lauri Kink, Tambet Seling ja sügisel Endlaga liituvad teatritudengid. Külalistena on kaasatud trikimehed ja ilunaised, muusikat teeb orkester.

Endla tsirkuses on tähtis lugu. Nii ei koosne seekordne tsirkus ainult iseseisvatest trikkidest, vaid jutustab tervikliku loo, kus on tähtsal kohal tegelaste seiklus läbi eriilmeliste, vahelduva rütmi ja meeleoluga episoodide. Lavastuses kasutame nii traditsioonilisele tsirkusele omaseid võtteid kui tänapäevase, nn "uue tsirkuse" vahendeid.

Lavastust mängitakse Paikuse-Reiu Vabaõhulaval 5.-8. ja 10.-15. juulini. Paikuse-Reiu Vabaõhulavale pääseb autoga (töötab parkla), liinibussiga, eribussiga (jälgige reklaami!), jalgrattaga, paadiga, hobusega jne. Etenduseplats avatakse kell 19, etendused algavad kell 20.

Ülle Jantson
Endla teatri avalike suhete juht
442 0646 / 516 3133
[email protected] 
www.endla.ee