Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla teatris toimuvad Ungari tantsuteatri külalisetendused

05.07.2005 14:28

8. ja 9. juulil kell 20.00 toimuvad Endla Teatri Küünis Ungari tantsuteatri külalisetendused. Márta Ladjánszki & Gyula Berger tulevad teistkordselt Eestisse, et esitleda järge oma lavastusele "Almost 3", millega astuti aprillis Eesti Draamateatris publiku ette .  

"Ainult 3" ("Only 3")

…igatsus karjub mahedalt surudes sisemusest, et jätaksid maha elegantse end imetleva mineviku, sa sooviksid olla seikleja uurimaks oma vabaduse maailma…

"Ainult 3" on teine osa triloogiast, mis jälgib kummalise paari suhete lugu. Kui esimene osa "Peaaegu 3" kujutab naise-mehe suhteid provokatiivsusest priil ja omamoodi õrnal moel siis "Ainult 3" jutustab paari spirituaalsest suhtest.

Lavastuse sünni-impulsiks on novell mehest ja naisest, kes kohtusid aastaid hotellitoas, et sooritada kummalist seksuaalset rituaali. Kõik kestis hetkeni, mil mees enam ei tulnud. Järgnes naise enesetapp.

Márta ja Gyula ei järgi oma lavastuses täpset süzheeliini, kuid peavad üldjoontes kinni kirjandusteose struktuurist. Lavastuse sisu areneb paralleelselt tantsijate suhtega. "Ainult 3" on hingematvalt intiimne balansseerides piiril, kus kohtuvad päris elu ja kunst.

Koreograafia: Marta Ladjanszki, Gyula Berger
Helilooja: Adam Javorka
Kostüümid: Butterfly
Valgus: Amper
Esitajad: Marta Ladjanszki ja Gyula Berger (tants) ning Adam Javorka (muusika)

Piletid müügil Endla Teatri kassas tel. 44 20 667
Pileti hind: 150,- krooni; soodushind 75,- krooni (õpilastele, ISIC-kaardi omanikele, ITIC-kaardiga õpetajatele, pensionäridele ja last ootavatele emadele)

Lisainfo: 
Teet Kask
5266248
kaskproject@yahoo.co.uk