Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla teatripiletid poole hinnaga

13.09.2010 11:33

13.–18. septembrini on piletid Endla teatrimajas toimuvatele Endla teatri etendustele kõigile poole hinnaga (va lasteetendused ja eriprojektid). Müügil on piletid kuni käesoleva aasta detsembri lõpuni toimuvatele etendustele.

Endla 100. juubelihooaja repertuaaris on sügisel neliteist lavastust, nende seas neli uuslavastust. Varasematest hooaegadest on mängukavas festivalidel ja teatri aastaauhindade jagamisel pärjatud lavastused „Janu“ ja „Ballettmeister“, samuti komöödia „Testosteroon“. Näha saab kõiki eelmisel hooajal esietendunud lavastusi, millest viimane suvehooaja avanud Tiit Palu lavastus „Madame Bovary“.

Sügishooaja uuslavastusteks on 21. oktoobril esietenduv noore liibanoni juurtega näitekirjaniku draama „Põletus“ (lavastaja Tiit Palu) ning 23. oktoobril lavale jõudev menulavastuse „Kokkola“ järg „Külmale maale“ (lavastaja Ingomar Vihmar). 14. detsembril esietendub laste jõululavastus „Timbulimbu ja talv“ (lavastaja Andres Noormets) ning viimaseks uuslavastuseks selle aasta numbri sees on Enn Keerdi lavastatud „Teatrikomöödia“ esietendusega 18. detsembril.

Sooduspiletid on müügil Endla teatri kassas, Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides üle Eesti ja internetis. Sooduspileteid on piiratud koguses.

Pressiteate koostas:
Inga Jaagus
Pärnu teater Endla
Avalike suhete juht
[email protected]
442 0646
505 1223
www.endla.ee