Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla teatrikinos linastuvad jaanuaris uus Eesti film „Ema“ ning skandaalne „Armastus“

08.01.2016 17:47

Jaanuaris näitab Endla teatrikino raames kahte mängufilmi. 10. jaanuaril kell 18 näidatakse teatri suures saalis Kadri Kõusaare filmi „Ema“. Kohal on ka filmitegijad näitleja Tiina Mälberg ja stsenarist Leane Jalukse, kellega toimub pärast filmi lõppu ka vestlus. 12. jaanuaril kell 19 linastub suures saalis Gaspar Noe skandaalne, alla 18. aastastele keelatud film „Armastus“, Endlas küll 2D formaadis.

Gaspar Noe „Armastus“ on avafilmiks Ilmar Raagi poolt väljavalitud filmiprogrammile, mille raames tuleb jaanuarist maini näitamisele üheksa erinevat filmi Prantsusmaalt, Hollandist, Kreekast, Suurbritanniast ja Portugalist. Teise filmina linastub 2. veebruaril draama „45 aastat“, mis pärjati 2015. aastal Berliini filmifestivalil parima näitlejanna ja parima näitleja Hõbekaruga. Naispeaosatäitja Charlotte Rampling sai rolli eest ka Euroopa parima naisnäitleja tiitli.

„Kino on Endlas pidevalt näidatud. Teatri suures saalis saame tuua filmid vaatajani väga heas kvaliteedis, aga samas pakkuda teistsugust atmosfääri võrreldes kinosaaliga,“ ütleb Endla kommunikatsioonijuht Hedi-Liis Toome. „Välismaise filmiprogrammi teeb eriliseks see, et filmid on valitud kino Sõprus programmist ning Endla teatrikino on nende nägemiseks Pärnus ainuke võimalus. Eesti filmide puhul on meie eesmärk alati ka keegi tegijatest kohale kutsuda, et pärast filmi lõppu oleks ka võimalik väike vestlus läbi viia“, lisab Toome.

Piletid kinno maksavad 5 eurot, sooduspilet õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele ja ITIC kaardi omanikele 3 eurot. 

Infot filmide kohta leiab Endla teatri kodulehelt.

Rohkem infot:
Hedi-Liis Toome
Kommunikatsioonijuht
Endla Teater
56606141, 4420657