Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla teatri Tallinna külalisetenduste piletisadu

23.04.2014 12:25

Esimesed suudlused
Endla teatri külalisetenduste piletisadu Tallinnas: „Topeltelu“, „Hüvastijätt juunis“, „Esimesed suudlused“. 

Endla teater jõuab aprilli lõpus ja maikuus külalisetendusega Tallinna. Rõõmustame sel puhul tallinlasi eripakkumisega laupäeval, 26. aprillil.  Kõik, kes ostavad 26.aprillil Piletimaailmast pileteid „Topeltelu“, „Hüvastijätt juunis“ ja „Esimesed suudlused“ Tallinna etendustele saavad osa kevadisest piletisajust. 

Tallinlasteni tuuakse komöödia „Topeltelu“ 30. aprillil ning 12. mail. Lavastus pälvis Endla teatri publikulemmiku tiitli 2014. aastal. Enn Keerdi lavastuses teevad kaasa Sepo Seeman, Jaan Rekkor, Liina Tennosaar, Karin Tammaru jt. 

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli 26. lennu diplomilavastust „Hüvastijätt juunis“ näeb 5. mail Vene teatris. Kokku mängitakse Andres Noormetsa „Hüvastijätt juunis“ veel loetud korrad ning Tallinnasse jõuab lavastus viimast korda.  

„Esimesed suudlused“ on olnud Endla teatri mängukavas alates 2009. aastast. Tallinnas, 19. mail, on see üks kolmest viimasest etendusest. Lisaks Tallinnale on „Esimesed suudlused“ võimalik näha veel korra Jõgevas ja Pärnus. Mängivad Endla armastatud näitlejad Piret Laurimaa ja Sepo Seeman. 

Lisaks on kõikidel väikestel teatrihuvilistel võimalus kaasa elada pööninguelanike seiklustele lavastuses „Hiired pööningul“ 30. aprillil ja 12. mail.  

Eripakkumine ei kehti varem broneeritud piletitele.