Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla Teatri 110. hooaeg algab juulis

02.06.2020 13:34

Endla Teater alustab oma 110. hooaega juuli esimesel nädalavahetusel Suure saali etendustega. Augustis rõõmustame teatrisõpru aga uuslavastusega. Endla Teatri dramaturg Ott Kilusk kirjutas eriolukorra ajal näidendi "Nagu süldikeeduvesi", mille lavastab 1. augustiks Kaili Viidas. Suve lõpus on võimalik juba ka Küüni etendusi külastada. Kõik juuli ja augusti etenduste piletid on tänasest müügil! 

Kulinaarne düstoopia "Nagu süldikeeduvesi" on eriolukorra ajal valminud algupärand, mille tegevus ei asetu minevikku ega tulevikku. Samas ei ole see ka nüüd ja praegu, vaid meile lähedal, aga mitte siinsamas. Humoorika teksti varjus esitatakse palju küsimusi selle kohta, kuidas see inimeseks olemine siis ikkagi käib. Lavastuses mängivad Peeter Tammearu, Sten Karpov, Tambet Seling, Nils Mattias Steinberg, Ott Raidmets, Sander Rebane, Kleer Maibaum, Karin Tammaru, Fatme Helge Leevald ja Ireen Kennik. 

Suures saalis etenduvad juulis-augustis peale uuslavastuse "Nagu süldikeeduvesi" veel ka mõrvakomöödia "Hotell laibaga", igihaljas komöödia "Vedelvorst", tragikomöödia "Mitte praegu, kallis!", draama "Elu ja armastus", ajalooline komöödia "Pidusöök" ning Endla publikulemmik 2020 "Windsori lõbusad naised". Augusti lõpus ootame publikut ka Küüni, kus on võimalik nautida draamat "Daamid", ideelist draamateost "Tango" ning romantilist komöödiat "Tantsutund"

Oleme ääretult tänulikud teatrisõpradele, kelle huvi ja toetus raugenud pole. Ootame ka ise põnevusega uue hooaja algust ning publikuga taaskohtumist, mille puhul teeme endast kõik oleneva, et nii meil kui külastajatel oleks turvaline.