Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla teater paneb hooajale punkti „Testosterooni“ 100. etendusega

18.05.2015 17:17

Pühapäeval, 24. mail etendub „Testosteroon“ 100. korda. Endla publiku üks lemmiklavastusi on laval juba seitsmendat hooaega. Hormonaalne komöödia räägib peost, mis järgneb luhtunud pulmatseremooniale ja kus altari ees mahajäetud õnnetut peigmeest toetavad kuus täiesti erineva tausta ja iseloomuga meest. See koosistumine kujuneb toostide, kakluste, diskussioonide, šokeerivate avastuste ja ootamatute südamepuistamiste seeriaks. Lõpuks leiab seltskond, et mees olla pole sugugi kerge. Eriti kui veel, kui otsida vastust küsimusele, mis inimesi lõpuks suhtemaailmas juhib – mõistus, tunded või... hoopiski bioloogia?
Neile, kes on "Testosterooni" varem näinud, pakuvad avastamisrõõmu uued osatäitjad. Raivo Rüütli, Sepo Seemani, Ago Andersoni, Tambet Selingu, Veljo Reiniku kõrval astuvad üles Endla teatri noored näitlejaid Sander Rebane ja Lauri Mäesepp. Poola autori Andrzej Saramonowiczi näidendi on lavastanud Enn Keerd, kelle käe all on Endla teatris lavale tulnud teisedki hittlavastused: „Linda tahab lahutada“, „Topeltelu“, „Gaasivalgus“ jt. 
Testosteroon 100
Juubelietenduse publikul soovitame etenduse ajal olla tavapärasest tähelepanelikumad. Oodata on üllatusi ning jagame välja auhindu.

Kel sel pühapäeval 100. etendus  nägemata jääb, on võimalus menulavastus üle vaadata juulis algaval Endla suvehooajal, mil teatrimajas mängitakse läbi kogu teatri repertuaar.

Eveli Loorents
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Endla Teater
Tel 52 83 186
[email protected]
www.endla.ee