Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla Teater lõpetab hooaja piknikuga

14.05.2018 13:26

Laupäeval, 19. mail kell 12.00-14.00 toimub piknik Endla Teatriga. Teatri ees ootavad lauad ja pingid, kuhu saab tulla kas oma piknikukorviga või -korvita ja osta head süüa-juua kohapealt. Igal juhul oodatakse kõiki teatri hooaja lõppu tähistama!

Piknikul esineb Orelipoiss ning päeva juhivad Sander Rebane ja Lauri Mäesepp, kes viivad läbi viktoriini, toredate auhindadega õnneloose ning muud põnevat. Teatrikassa üllatab "Vedelvorsti" piletihindadega. Erimenüüga tuleb välja Teatrikohvik, värskeid talutooteid müüb Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT (Otse Tootjalt Tarbijale), grillib Ahti Puudersell ning pakutakse ka teatritöötajate enda valmistatud toite ja käsitööd.

Üritusel on Maarja-Magdaleena Gildi töötoad, raamatu- ja taimevahetus (võta oma raamat või taim kaasa ja saa midagi uut-põnevat vastu), kostüümilaenutus, lauamängud, tegevused lastele ning fotonurk. Tasuta teatriekskursioonid teatrijuhi Roland Leesmentiga toimuvad kell 12.00 ja 13.00 ning dramaturgi Anne-Ly Sovaga kell 12.30 ja 13.30. Igasse gruppi mahub 15 inimest. Ekskursioonidele saab eelregistreeruda e-mailil [email protected] või liituda vabade kohtade olemasolul kohapeal.

Üritus on tasuta ning halva ilma korral toimub piknik teatri fuajees.

Lisainfo: www.endla.ee