Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla Teater lõpetab hooaja piknikuga

23.05.2019 18:45

Endla Teatri 108. hooaeg lõpeb laupäeval, 25. mail, kui toimub kell 12.00-15.00 piknik Endla Teatriga. Teatri taga ootavad kõiki huvilisi lauad ja pingid, kuhu saab tulla kas oma piknikukorviga või -korvita ja osta head süüa-juua kohapealt. Piknikul on esinejad, piletiüllatused, põnevad tegevused nii lastele kui täiskasvanutele.
 
Ilusat eestikeelset muusikat esitavad Marek Sadam ja Martin Trudnikov ning üles astub ka „Ihu paradiisi“ meeskoor! Päevajuht on Meelis Sarv.
 
Maitsvat toitu pakuvad Teatrikohvik, teatritöötajad, erinevad Eesti juustutootjad ning Pärnu kohaliku toidu pakkujad. Johtuvalt uue suvelavastuse „Ihu paradiis“ toimumiskohast, milleks on Pärnu esimene vannimaja (spaa), on üritusel ka Eesti looduskosmeetikatootjad, ravimuda pakkujad ning Estonia Resort Hotel & Spa.
 
Jätkub ka „Ihu paradiisi“ teemaline roosa vanni piletimäng, toimuvad meeleolukad viktoriinid, loosid ning mängud nii väikestele kui suurtele. Pärnu Postimees viib läbi toreda mälumängu ning noortele pakub meelelahutust Pärnu Noorte Vabaajakeskus. Auhinnad panevad välja Endla Teater, Endla Teatrikohvik, Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus, Tervis ravispaahotell, Viiking Spaa Hotell, Hedon Spa & Hotel, Vehverments Bar & Tostadas, Vorstid & Vahvlid Köök & Baar, Pärnu Postimees, Pärnu Noorte Vabaajakeskus ja Kriimu Kiisu Kirjastus.
 
Teatrisõpru rõõmustab soodushindadega Endla kassa ning tasuta teatriekskursioone viib läbi teatrijuht Roland Leesment. Piknikule toob värvi Endla kostüümilaenutus, uusi oskusi Maarja-Magdaleena Gild ning avatud on ka raamatuvahetus.
 
Üritus on tasuta ning halva ilma korral toimub piknik teatri fuajees.
 
Parimat!
Mari-Liis Pärn
Endla Teatri kommunikatsioonijuht
[email protected]
+372 5809 8361