Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla Noortestuudios esietendub “Mirr”

31.01.2008 19:23

Neljapäeval, 31. jaanuaril jõuab Endal teatri selle aasta esimese lavastusena publiku ette Endla Noortestuudio tükk "Mirr".
Eva Koffi kirjutatud loo peategelaseks on tavaline 14-aastane tüdruk Mirr. Ainult et tema ema on uue mehega Kreekasse kolinud ning eelistab uut elu vanale. Kuulus teleprodutsendist isa aga on pidevalt tööreisil ning peab tütrega kontakti vaid läbi pangaülekannete. Lähedane olnud vanaema aga on hiljuti surnud. Nii peabki Mirr oma moodsas korteris ihuüksi hakkama saama esimese armumise ja murtud südamega, korteriläbude, AIDSi-hirmu ja tagatipuks veel isa uue noore beibesõbratari Brittaga.
Lavastaja Enn Keerd iseloomustab näidendit kui noore inimese kujunemislugu. "Minu jaoks on tähtis üksinduse probleem, millega kõik tegelased näidendis maadlevad ning see, kuidas keegi oma üksindusega hakkama saab," lausus Keerd. "Mirris" mängivad Endla teatri Noortestuudio õpilased Liis Ree, Liisi Tojak, Eliis Vaiksaar ja Rauno Õispuu. Lavastuse kunstnikutöö eest hoolitsevad Eesti Kunstiakadeemia stsenograafiatudengid Tiiu-Ann Pello ja Irina Riisma, lavastuse helikujunduse autoriks on Janek Vlassov.
NB! Teater ei soovita lavastust alla 12. aasta vanustele vaatajatele.

Teate edastas,
Eve Tisler
Endla avalike suhete juht
mailto:[email protected]  
55 920 945