Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Endla loomejuhi kohusetäitjaks on dramaturg Triinu Ojalo

03.01.2012 14:36

31. detsembriga ameti maha pannud pealavastaja Tiit Palu asemel täidab alates 1. jaanuarist Endla teatri loomejuhi kohuseid teatri dramaturg Triinu Ojalo.

Endla teatri direktor Ain Roosti sõnul on teatris seoses sihtasutuse moodustamisega hetkel üleminekuperiood, mistõttu kiirustades uut pealavastajat otsima ei hakatud. Kui sihtasutuse moodustamise protsess kevadeks lõpule jõuab, selguvad ka edasised plaanid järgmiseks hooajaks.

Triinu Ojalo on sündinud Tallinnas 31. detsembril 1979. Ta on õppinud Tallinna Ühisgümnaasiumis kirjandus- ja teatriklassis ja lõpetanud Tartu Ülikooli eesti kirjanduse ja teatriteaduse eriala. Endla teatri dramaturgina töötab Ojalo alates 2007. aastast. Lisaks on ta löönud kaasa mitmetes kultuuriprojektides: toimetanud noorte kirjandusajakirja Värske Rõhk, vedanud ja toimetanud Klassikaraadio kirjandussaadet “Tekstiluup”, korraldanud üritusi Eesti Kirjanduse Seltsi juures, olnud koos Katrin Maimikuga sarjas „Eesti lood“ valminud dokumentaalfilmi „Vanad kalad“ stsenarist ja režissöör.

Lisainfo:
Inga Jaagus
Pärnu Teater Endla
Avalike suhete juht
[email protected]
442 0646
505 1223
www.endla.ee