Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

EMTAs toimub rahvusvahelise etenduskunstide platvormi (IPPT) aastakonverents

06.01.2022 14:54

6.–9. jaanuaril 2022 toimub Eesti Muusika ja Teatriakadeemias International Platform for Performer Training (IPPT) aastakonverents.


IPPT on etenduskunstidealase kõrgharidusega tegelevate praktikute, kunstnike, pedagoogide ja teadlaste rahvusvaheline kogukond, mis koguneb iga-aastastele koosolekutele alates selle loomisest 2014. aastal. Varasemad kokkutulemised on toimunud Helsingis, Gentis, Wroclawis, Utrechtis, Zürichis, Göteborgis, Canterburys.


Konverentsil peetakse ettekandeid ja viiakse läbi töötubasid, millel on ühine teema. Seekordne teema on "Uued võimalused, praktikad, tehnoloogiad, platvormid, kogemused, avastused ja ressursid etenduskunstide õpetamise vallas pandeemia tingimustes."


"Praegune pandeemiline elukorraldus on etenduskunstide õpetamise väga keerukaks teinud. Oleme siiski leidnud võimalusi töö jätkamiseks. IPPT kohtumine püüab vaadata olukorra helgemat poolt, sest pandeemia on sundinud meid mugavustsoonist välja astuma, loonud uusi võimalusi ja viise olemiseks, õpetamiseks ja treenimiseks. Loodame, et Tallinna kohtumisel kirjeldatakse ja jagatakse parimaid uusi tavasid. Mõned ettekanded peetakse EMTA black box’is, mõned veebis – mis on ju samuti uute tehnoloogiliste võimaluste avastamine ja katsetamine," ütles IPPT kohtumise Tallinna toomise algataja, professor Jüri Nael.


Koosolekust tehakse otseülekanne, nii et see on ligipääsetav ka inimestele, kes praegu reisida ei saa.


IPPT veebisait: https://performertrainingplatform.wordpress.com


Lisainfo:

Prof Jüri Nael

[email protected]

58550217